Ласкаво просимо на сайт ТОВ “Аерок” – провідного виробника будівельних матеріалів з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення в Україні. Ми є найбільшим постачальником продукції з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення під торговою маркою AEROC, яка вже здобула довіру тисяч клієнтів у всіх регіонах країни.

Наші вироби з газобетону AEROC – це ідеальний вибір для будівництва будь-яких типів будівель, від житлових до комерційних. Газобетон має низьку вагу і високу міцність, що дозволяє будувати з його використанням безпечні, довговічні та екологічно чисті будівлі.

Ми пропонуємо широкий асортимент виробів з газобетону AEROC, включаючи блоки, плити та блоки для стін та перегородок. У нас є великий вибір розмірів та форм, що дозволяє нашим клієнтам знайти оптимальний варіант для будь-якого проекту будівництва.

Наша продукція відповідає найвищим стандартам якості та безпеки, і ми завжди готові надати нашим клієнтам індивідуальні рішення та консультації щодо вибору виробів з газобетону AEROC.

Зв’яжіться з нами сьогодні, щоб дізнатися більше про наші продукти та послуги, і довіртеся провідному виробнику будівельних матеріалів з ніздрюватого бетону автоклавного тверднення в Україні – ТОВ “Аерок”.