AEROC D500 250/200/610 гладкий

3200 

Опис

Блоки AEROC D500 мають форму прямокутного паралелепіпеда з точною геометрією (±1 мм), систему “паз-гребінь”, які слугують напрямними під час кладки блоків та виконують функцію “теплового замка” по вертикальному шву. Блоки AEROC D500 мають кишені для зручності захоплення, які полегшують процес укладання і переміщення блоків при будівництві.

AEROC D500 – це якість і універсальність. Газобетонні блоки марки AEROC D500 застосовують для зведення внутрішніх несучих перегородок і несучих стін, будівництва зовнішніх стін будівель до 5 поверхів із подальшим утепленням, заповнення самонесучих зовнішніх стін багатоповерхових монолітно-каркасних будівель.

Область застосування газобетонних блоків AEROC D500 визначається товщиною виробу. Більш широкі AEROC D500 200 і 250 успішно використовуються для будівництва внутрішніх і зовнішніх несучих стін. А додатково утепливши такі стіни зовні, Ви назавжди забудете про те, що таке холод!

Простота монтажу

Ідеальна прямокутна геометрія газобетонних блоків AEROC D500, а також система стиків “паз-гребінь” і зручні кишені для захоплення блоку забезпечують простий і оперативний монтаж. Стики скріплюються клейовим складом AEROC, і в результаті самі являють собою “тепловий замок”, що запобігає втраті тепла через шви. А абсолютно рівна поверхня стіни з блоків газобетону AEROC D500 дозволяє повністю відмовитися від будь-яких подальших оздоблювальних робіт з її вирівнювання.

Вага 17,2 kg
Габарити 610 cm