U-блок 375/200/500

105 

 

Категорія:

Опис

U-подібні блоки AEROC

Це блоки газосилікатні, призначені для створення незнімної опалубки при виготовленні монолітних перемичок, балок. Довжина U-блоків 500 мм, ширина відповідає ширині стінових блоків. U-блоки AEROC виробляються у формі фігурних виробів, яким задається відповідна ширина випилювання після автоклавної обробки.

Застосування U-блоків AEROC

Після склеювання бетону даної форми утворюється U-подібний жолоб всередині отриманої конструкції. Далі в простір жолоба вставляється металева арматура і відбувається заливка бетоном. У підсумку всередині жолоба утворюється залізобетонна балка, яка готова до прийняття допустимих навантажень. Своєю чергою газобетон у такому блоці виступає як “тепла” опалубка. Різні розміри U-подібних блоків ефективно застосовуються в основі конструкцій дверних і віконних перемичок. Для прольотів понад 2,5 метра ви можете купити U-блоки AEROC з несучою здатністю понад 2,5 т/м. Наша компанія виробляє газобетонні вироби, які зможуть перекрити прольоти і забезпечити навантаження, що перевищує можливість застосування армованих перемичок на основі ніздрюватого бетону. Технічні характеристики U-подібних блоків відповідають параметрам блоків AEROC аналогічної ширини. Зовнішній вигляд газобетонних U-блоків AEROC – гладка поверхня, у формі лотка.

Основні переваги застосування U-блоків AEROC у будівництві

  • точна геометрична форма
  • параметри ширини і висоти відповідають встановленим параметрам блоків AEROC
  • відносно невелика вага
  • простота монтажу
  • пожежожо- та морозостійкість
  • високий ступінь теплоізоляції, довговічність і екологічність

Примітка. У деяких випадках, для забезпечення більш високих показників теплоізоляції вузла, всередину ринви з боку впливу негативних температур вставляється додатковий вкладиш з ефективного утеплювача (пінополістирол або мінплита).

Характерiстикi
Завод: Обухов
Мінімально гарантований клас міцності: B 2,5
Морозостійкість, циклів не менше: F 100
Теплопровідність бетону в сухому стані, Вт/(м-°С), не більше: 0,1
шт: 60
Розміри
Висота, мм: 200
Довжина: 600
Ширина, мм: 200